Pridaj sa k nám a staň sa expertom

Všetko, čo sa naučíš, predaj ďalej. Objav talent písania a následne tvoju značku.

Daj nám o sebe vedieť a publikuj

Písanie článkov a publikovanie (istá forma učenia) je najlepšou formou ako zistíš, či danej veci naozaj rozumieš dobre – si expert? Preto je môj názor ten, že všetko čo sa naučíš, alebo o čo sa zaujímaš, by si mal zdieľať a pustiť to do sveta. Nebuď lakomec a držgroš.

Odpovedz si na jednu jednoduchú otázku… K čomu ti bola tá všetka drina, vzdelávanie, učenie sa na vlastných chybách, strata času a peňazí, ak si to nakoniec necháš len pre seba? Ak rozbiehaš nejaký projekt, alebo podnikanie, písanie a publikovanie je kľúč k budovaniu značky a statusu experta.

Ak pravidelne píšeš a zdieľaš svoje názory so svetom, posilňuješ a rozširuješ si vedomosti, skúsenosti a nadobúdaš veľmi vzácne zručnosti. K tomu, aby si začal písať a publikovať, pravdepodobne potrebuješ prekonať blok v tvojej hlave nazvaný „Nie som dosť dobrý“. Uvedom si prosím, že určitý čas si krvopotne študoval, zbieral všetky možné poznatky, testoval to na vlastnej koži a to ťa stalo veľa úsilia.

Možno ti ide v hlave teraz ďalšia sexi myšlienka - „Čo ja už o tom len napíšem, veď v tejto tématike je toho popísane už veľa…“ Áno máš pravdu. Avšak zabúdaš na to, že každý z nás je v niečom výnimočný a preto môžeš mať úplne iný pohľad na vec – iné riešenia problému, iný súbor know how a hlavne iné zážitky a dobrodružstvá! Tak to pochop a chyť sa tejto príležitosti, ktorú ti ponúkame, za pačesy – objav tvoj talent, objav tvoju značku… Preto sa ťa pýtam, kedy uvidím tvoj článok?

Naše podmienky publikovania článku...

 • prvý článok v administrácii blogu publikujeme za teba
 • dohodneme sa na pravidelnom publikovaní vo vybraných rubrikách
 • v článku nesmie byť reklama tretích strán
 • tvoj text môže byť publikovaný aj na vlastnom webe, je však nutné uviesť odkaz na náš blog

...tvoje výhody publikovania u nás

 • článok bude publikovaný pod tvojim menom s odkazmi na teba
 • vytvoríme ti vlastný autorský prístup k administrácii blogu
 • si expert a buduješ vlastnú sieť fanúšikov v tvojom obore
 • máš voľnú ruku a text môžeš použiť na osobné účely – vlastná stránka, propagačný materiál

Chceš zdieľať tvoj životný štýl, zážitky, dobrodružstvá,
alebo vedomosti a skúsenosti z praxe?

Zaujímaš sa o digitálne nomádstvo, digitálny životný štýl, alebo chceš vlastnú rubriku? Podporujeme začínajúcich autorov, blogerov a expertov, preto ak chceš svoje myšlienky publikovať na tomto blogu dáme ti príležitosť...

Nemusíš mať starosti s technickým otázkami – tvojou úlohou je písať, my ti poskytneme priestor na webe, know how ohľadom publikovania a marketingu, čo ti pomôžeme vybudovať vlastnú značku.

Nehľadaj zbytočné výhovorky, alebo odkladanie „na potom“ , stačí ak vyplníš formulár nižšie, pripojíš článok, alebo link na tvoju tvorbu a hotovo. Zvyšok za teba urobíme my a spoločne sa dohodneme na ďalšom postupe.

 • Ukáž ľuďom kto si, čo robíš a v čom si expert – uznávaný odborník na tematiku, ktorej sa venuješ. Tým si vybuduješ základňu fanúšikov, tvoje meno a následne značku.
 • Pomôž tvojim fanúšikom a poskytni im tvoje riešenia, alebo rady na ich problémy – podporíš dôveru fanúšikov, vlastnú značku a zarobíš si aj nejaké peniaze.
 • Podporuj, motivuj a inšpiruj, pretože spätná väzba od fanúšikov ťa bude podporovať, motivovať a inšpirovať, aby si robil to, čo ťa skutočné baví a nechal si za to platiť.
 • Pridaj sa k nám a staň sa expertom. Objav tvoj talent. Objav tvoju značku skrz písanie a #RBMČMB
Daj nám o sebe vedieť a publikuj

Kto už píše na náš blog?

...viac o inštitúte

MAOi Inštitút

MAOi Inštitút pre Digitálnych Nomádov je občianske združenie, ktorého iniciatívou je ukázať...

Príbeh zakladateľa

Príbeh Lukáša, ktorý rozpráva o tom, ako našiel zmysel života vďaka #RBMČMB

Služby a Projekty

Náš inštitút sa zaoberá komplexnými riešeniami šitými na mieru zameraných...

Blog

Tento blog je okrem návodov a postupov ako objaviť váš talent, následne ho rozvinúť...

Kontakt a Podpora

Páči sa vám myšlienka MAOi Inštitútu a chcete s nami spolupracovať, kontaktovať nás, či podporiť?