MAOi Inštitút pre Digitálnych Nomádov

...ide o to, aby sme urobili niečo zábavné, zohnali peniaze a pokúsili sa zmeniť svet

Darujte jednoducho a rýchlo...

MAOi Inštitút pre Digitálnych Nomádov je občianske združenie, ktorého iniciatívou je ukázať ako môžete nájsť váš zmysel života tým, že budete robiť to, čo vás skutočne baví a necháte si za to platiť. Pomáhame ľuďom objaviť ich talent, následne ho rozvinúť a napokon pretaviť do osobnej značky.

MAOi je skratka slov myslite a obchodujte inak, teda myslíme inak a robíme veci inak. Poukazujeme na iné uhly pohľadu, spájame zdanlivo nespojiteľné a tým ponúkame netradičné a originálne riešenia. Nebojíme sa ísť proti prúdu, zdieľať naše know how, názory a otvorene hovoriť o tom, ako môžete zarábať inak – na tom, čo vás baví. Digitálne nomádstvo je životný štýl (digitálny lifestyle), ktorý spája cestovanie, zábavu, zážitky a prácu/zamestnanie v jedno.

Objavte váš talent. Objavte vašu značku. #RBMČMB

Dôvodom založenia inštitútu bolo ponúknutie riešení na potreby spojené s dnešnou digitálnou dobou, podnikaním, kariéry snov, zamestnaním na mieru, no aj na potreby spojené so štúdiom na stredných a vysokých školách. Trend tento doby je jasný - každý z nás chce robiť, čo ho baví a mať za to zaplatené, plniť si svoje sny a túžby, cestovať a zabávať sa. Každý z nás predsa túži po zmysluplnom, šťastnom a úspešnom živote...

Trendom tejto digitálnej doby je práca, alebo zamestnanie na mieru, spojené so životom a osobnými potrebami človeka. Preto sme sa rozhodli rozšíriť na Slovensko myšlienku Digitálneho nomádstva, ktoré je riešením na potreby tejto doby a prepája prácu, zábavu a cestovanie v jedno. Sme prvou oficiálnou inštitúciou na Slovensku, ktorá sa snaží vzbudiť povedomie o životnom štýle zvanom digitálne nomádstvo a metóde #RBMČMB. Digitálna revolúcia v zamestnaní a podnikaní je tu...

Náš inštitút sa zaoberá komplexnými riešeniami šitými na mieru podnikateľom, zamestnancom, študentom, ale aj nezamestnaným a sociálne slabším. Pýtate sa ako? Pomocou digitálneho nomádstva a metódy #RBMČMB, ktoré predstavujú stavebný materiál v našich službách a projektoch. S nami nič nie je nemožné, aj keď prvý pohľad ukazuje opak. Je to však výzva a my takéto výzvy milujeme...

Umožňujeme ľuďom uvedomiť si, skrz naše služby, že vďaka myšlienke MAOi môžu zmeniť svoje myslenie, zmeniť svoj svet a prispieť tak k spoločnému celoživotnému cieľu – robiť svet lepším a zmysluplnejším pre nás, naše rodiny, priateľov a ďalšie generácie. V MAOi Inštitúte pre Digitálnych Nomádov podporíme každý zmysluplný nápad, projekt, alebo človeka, pretože spoločne dokážeme meniť svet (minimálne naše okolie a Slovensko) k lepšiemu. Dokážeme to spoločne...

Digitálny nomádi sú jednotlivci, ktorí pracujú zo svojej dielne na diaľku a cestujú po svete. Dôležitou súčasťou tejto práce sú digitálne technológie a nástroje, medzi ktoré patrí počítač, smartfón, kamera, fotoaparát a iné digitálne vybavenie. Nebavili ich klasické a nudné formy práce a zamestnania, chceli od svojho života viac a preto opustili svoj komfortný priestor a vydali sa na cestu za dobrodružstvom.

Dielňa, teda pracovný priestor digitálneho nomáda môže byť hocaké prostredie, v ktorom sa cíti dobre, pohodlne a má priestor na prácu. Najbežnejšími pracovnými dielňami sú kaviarne, verejné knižnice, parky, čajovne, náš domov, no aj pláže na vychýrených miestach sveta, ale tiež aj vlaky, autobusy a lietadlá.

10,000 +

Hodín praxe

V našom podnikaní, ale aj v MAOi Inštitúte pracujeme s metódou learning by doing, teda učením sa v praxi.

Hlavným cieľom inštitútu je vybudovať a združovať komunitu aktívnych malých a stredných podnikateľov, ktorí chcú začať podnikať a zarábať tak na tom, čo ich baví, teda uskutočňovať pri tom svoje sny, túžby a meniť svojimi nápadmi svet k lepšiemu.

Úlohou inštitútu je poskytovať zázemie a pomáhať najmä mladým začínajúcim podnikateľom, formou komplexného podnikateľského inkubátoru, čo pomôže vybudovať komunitu domácich, ale aj zahraničných podnikateľov, ktorých naučíme ako sa dá myslieť a obchodovať inak, teda zarábať na tom, čo ich baví a podnikať tak z pláže ako digitálny nomád.

7,500 +

Minút vzdelávania

Ponúkame nekonvenčné vzdelanie, ktoré je potrebné pre život a podnikanie. Takéto vzdelanie však v škole nenájdete.

1,250 +

Zažitých dobrodružstiev

Každý jeden deň by vám mal priniesť vďaka MAOi a #RBMČMB nové zážitky a dobrodružstvá hoc aj v bežnom živote.

Percentuálne rozdelenie aktivít v MAOi Inštitúte

...viac o inštitúte

Príbeh zakladateľa

Príbeh Lukáša, ktorý rozpráva o tom, ako našiel zmysel života vďaka #RBMČMB

Služby a Projekty

Náš inštitút sa zaoberá komplexnými riešeniami šitými na mieru zameraných...

Manifest

Manifest definuje našu víziu, zameranie, poslanie a hodnoty, ktorými sa riadime...

Blog

Tento blog je okrem návodov a postupov ako objaviť váš talent, následne ho rozvinúť...

Kontakt a Podpora

Páči sa vám myšlienka MAOi Inštitútu a chcete s nami spolupracovať, kontaktovať nás, či podporiť?