Riešenia MAOi Inštitútu - Čo robíme?

MAOi je skratka slov myslite a obchodujte inak, teda myslíme inak a robíme veci inak.

CHCEM KONZULTÁCIU ZDARMA

...riešenia ušité na mieru ak ste:

Podnikateľ

Začínajúci, pokročilý, či stagnujúci? Chcem vytvoriť podnikanie založené na hodnote, vybudovať vlastnú značku „za babku“.

Zamestnanec

Veľkej spoločnosti, alebo menšej firmy? Chcem si naštartovať kariéru, postupne rozbehnúť vlastný projekt a byť pánom svojho času.

Študent

Strednej, či vysokej školy? Chcem prísť na to, čo ma baví, realizovať sa už počas štúdia a načerpať skúsenosti a zručnosti z praxe.

Nezamestnaný

Doma ako invalid, na materskej, alebo na úrade práce? Chcem si nájsť prácu, ktorá ma baví a pomáha v mojom ďalšom rozvoji.

MAOi je skratka slov myslite a obchodujte inak, teda myslíme inak a robíme veci inak. Poukazujeme na iné uhly pohľadu, spájame zdanlivo nespojiteľné a tým ponúkame netradičné a originálne riešenia. Nebojíme sa ísť proti prúdu, zdieľať naše know how, názory a otvorene hovoriť o tom, ako môžete zarábať inak – na tom, čo vás baví. Digitálne nomádstvo je životný štýl (digitálny lifestyle), ktorý spája cestovanie, zábavu, zážitky a prácu/zamestnanie v jedno.

Náš inštitút sa zaoberá komplexnými riešeniami šitými na mieru podnikateľom, zamestnancom, študentom, ale aj nezamestnaným a sociálne slabším. Pýtate sa ako? Pomocou digitálneho nomádstva a metódy #RBMČMB, ktoré predstavujú stavebný materiál v našich službách a projektoch. S nami nič nie je nemožné, aj keď prvý pohľad ukazuje opak. Je to však výzva a my takéto výzvy milujeme...

Služby MAOi Inštitútu

 • Digitálne Nomádstvo

  Digitálne nomádstvo je životný štýl (digitálny lifestyle), ktorý spája cestovanie, zábavu, zážitky a prácu/zamestnanie v jedno. Pomôžeme vám skĺbiť prácu, cestovanie a zábavu v jedno. Začnite s metódou #RBMČMB.

 • Time management

  Máte toho veľa? Nestíhate? To sú len výhovorky, každý z nás má toho veľa. Ako potom stíhať robiť to, čo vás baví? Pomôžeme vám byť efektívnym a produktívnym, čím nájdete rovnováhu medzi osobným a pracovným životom.

 • Podnikanie

  Dnes je podnikateľom každý, no takmer nikto si to neuvedomuje. Digitálna revolúcia otvorila doposiaľ nevídané možnosti v podnikaní. Ukážeme vám, ako vytvoriť podnikanie založené na hodnote a vybudovať tak značku.

 • Kariérne poradenstvo

  Po akej práci, alebo zamestnaní túžite? Formy zamestania sú teraz flexibilnejšie a kritéria na zamestnanca odlišnejšie. Žijeme v digitálnej dobe, môžete získať kariéru, ktorá bude ušitá na vašu mieru a potreby. Neobmedzujte sa!

 • Koučing a mentoring

  V niečom ste určite skutočne dobrí, či si to už uvedomujete, alebo nie. Avšak nie každý vie, ako rozvinúť potenciál svojho talentu naplno a následne ho uplatniť v praxi. Preto je dôležité mať pri sebe kouča a mentora.

 • Študentské poradenstvo

  Efektívne učenie je dôležité, ak chcete mať voľný čas a robiť čo vás baví, zabávať sa, cestovať, alebo rozbehnúť kariéru už počas školy. Ukážeme vám, ako sa učiť efektívne, ako napísať školské práce rýchlo a zábavne.

 • Vzdelávanie

  Ponúkame nekonvenčné vzdelanie, ktoré je potrebné pre život a podnikanie. Takéto vzdelanie v škole nenájdete, pretože pracujeme s metódou learning by doing, teda učením sa v praxi.

 • Služby podľa potreby

  Nenašli ste to, s čím vám vieme pomôcť? Zaoberáme sa komplexnými riešeniami na mieru podnikateľom, zamestnancom, študentom, ale aj nezamestnaným a sociálne slabším, preto stačí napísať čo potrebujete.

CHCEM KONZULTÁCIU ZDARMA

... TOP 7 realizovaných projektov

viac o projektoch MAOi Inštitútu na našom blogu

...viac o inštitúte

MAOi Inštitút

MAOi Inštitút pre Digitálnych Nomádov je občianske združenie, ktorého iniciatívou je ukázať...

Príbeh zakladateľa

Príbeh Lukáša, ktorý rozpráva o tom, ako našiel zmysel života vďaka #RBMČMB

Manifest

Manifest definuje našu víziu, zameranie, poslanie a hodnoty, ktorými sa riadime...

Blog

Tento blog je okrem návodov a postupov ako objaviť váš talent, následne ho rozvinúť...

Kontakt a Podpora

Páči sa vám myšlienka MAOi Inštitútu a chcete s nami spolupracovať, kontaktovať nás, či podporiť?