Denník digitálneho nomáda 13/06/16 – Sloboda, okamih a túžba

Denník digitálneho nomáda Lukáša Franka 13_06_16_Titulný obrázok

Slová sloboda, nezávislosť a túžba rezonujú v ušiach snáď každého z nás. Dôležité je však vedieť to, pre mňa ako osobu tieto pojmy znamenajú. Nie je sloboda, ako sloboda, preto sa pokúsim opísať význam spomínaných pojmov z môjho uhla pohľadu – tak ako o nich premýšľam a chápem vo výroku nižšie. Teda v tomto článku nájdete úvahy o slobode, okamihu a túžbe.

Slobodným je človek len a len vtedy, aj je tu a teraz v prítomnom okamihu rozhodnutý urobiť všetko, čo sa mu zažiada.
– Lukáš Franko @lukinko121


Už dlhší čas som si vo svojom denníku digitálneho nomáda chcel vziať na pretras výrok, ktorý som uzrel svetlo sveta v januári 2015 pri kreatívnej chvíli počas chillovania v čajovni Čarovňa. Pokladal som za dôležité podeliť sa s tým, ako uvažujem a chápem pojmy sloboda, prítomný okamih, rozhodovanie, túžba… Aj takto by som mohol opísať môj výrok.

Avšak samotné slová nie sú všetko. Dokonalosť týchto slov nastáva jedine vtedy, ak odovzdám svoju myšlienku celú a úplnú, teda je potrebné opísať aspoň takto slovami, čo som výrokom chcel povedať.

Denník digitálneho nomáda 13_06_16 a

Denník digitálneho nomáda Lukáša Franka 13.Jún 2016 A

Denník digitálneho nomáda 13_06_16 b

Denník digitálneho nomáda Lukáša Franka 13.Jún 2016 B

Denník digitálneho nomáda 13_06_16 c

Denník digitálneho nomáda Lukáša Franka 13.Jún 2016 C

Denník digitálneho nomáda 13/06/16 – Sloboda, okamih a túžba
Hodnotenie článku
About The Author

Lukáš Franko

Kreatívec s kopou nápadov v hlave, ktorý kreslí myšlienkové mapy. Pomáha ľuďom premeniť ich nápad na projekt a podnikanie. Navrhuje, vizualizuje a realizuje mapu digitálnych stratégií zameraných na sociálne média. Jeho poslaním je inšpirovať druhých, aby robili to, čo ich baví, boli sami sebou a nechali si za to platiť.

Leave A Response

* Denotes Required Field