Výročná správa za rok 2015 aneb gazdovanie MAOi Inštitútu

MAOi Inštitút pre Digitálnych Nomádov_Výročná Správa za rok 2015

MAOi Inštitút pre Digitálnych Nomádov je občianske združenie, ktorého iniciatívou je ukázať ako môžete nájsť váš zmysel života tým, že budete robiť to, čo vás skutočne baví a necháte si za to platiť. Pomáhame ľuďom objaviť ich talent, následne ho rozvinúť a napokon pretaviť do osobnej značky.

MAOi je skratka slov myslite a obchodujte inak, teda myslíme inak a robíme veci inak. Poukazujeme na iné uhly pohľadu, spájame zdanlivo nespojiteľné a tým ponúkame netradičné a originálne riešenia. Nebojíme sa ísť proti prúdu, zdieľať naše know how, názory a otvorene hovoriť o tom, ako môžete zarábať inak – na tom, čo vás baví. Digitálne nomádstvo je životný štýl (digitálny lifestyle), ktorý spája cestovanie, zábavu, zážitky a prácu/zamestnanie v jedno.

Hlavným cieľom inštitútu je vybudovať a združovať komunitu aktívnych malých a stredných podnikateľov, ktorí chcú začať podnikať a zarábať tak na tom, čo ich baví, teda uskutočňovať pri tom svoje sny, túžby a meniť svojimi nápadmi svet k lepšiemu.

Úlohou inštitútu je poskytovať zázemie a pomáhať najmä mladým začínajúcim podnikateľom, formou komplexného podnikateľského inkubátora, čo pomôže vybudovať komunitu domácich, ale aj zahraničných podnikateľov, ktorých naučíme ako sa dá myslieť a obchodovať inak, teda zarábať na tom, čo ich baví a podnikať tak z pláže ako digitálny nomád.

Výročná správa za rok 2015 aneb gazdovanie MAOi Inštitútu
Hodnotenie článku
About The Author

Lukáš Franko

Kreatívec s kopou nápadov v hlave, ktorý kreslí myšlienkové mapy. Pomáha ľuďom premeniť ich nápad na projekt a podnikanie. Navrhuje, vizualizuje a realizuje mapu digitálnych stratégií zameraných na sociálne média. Jeho poslaním je inšpirovať druhých, aby robili to, čo ich baví, boli sami sebou a nechali si za to platiť.

Leave A Response

* Denotes Required Field