Tu žil veľký zametač ulíc, ktorý robil dobre svoju prácu.

Denník digitálneho nomáda Lukáša Franka

“Ak je človek povolaný k tomu, aby bol zametačom ulíc, mal by ich zametať tak, ako Michelangelo maľoval alebo Beethoven komponoval. Mal by ich zametať tak dobre, že všetci osadníci neba i zeme povedia: Tu žil veľký zametač ulíc, ktorý robil dobre svoju prácu.” – Martin Luther King Jr.

Po prečítaní tejto myšlienky som sa trošku hĺbšie zamyslel. Myšlienka ma oslovila natoľko, že som sa rozhodol o tom niečo napísať.

Fascinuje ma tá jednoduchosť a zároveň veľkoleposť toho, čo je za touto myšlienkou.

Ak niečo robíme, alebo sa niečomu venujeme, venujme tomu všetko naše úsilie a zameranie – dajme do toho všetko, odovzdajme sa tomu.

Ako som sľúbil v minulom článku, popracoval som trošku na kvalite videa a video výzvy 🙂 Vychutnajte si video a výzvu z môjho denníka digitálneho nomáda.

 

 

Tu žil veľký zametač ulíc, ktorý robil dobre svoju prácu.
Hodnotenie článku
About The Author

Lukáš Franko

Kreatívec s kopou nápadov v hlave, ktorý kreslí myšlienkové mapy. Pomáha ľuďom premeniť ich nápad na projekt a podnikanie. Navrhuje, vizualizuje a realizuje mapu digitálnych stratégií zameraných na sociálne média. Jeho poslaním je inšpirovať druhých, aby robili to, čo ich baví, boli sami sebou a nechali si za to platiť.

Leave A Response

* Denotes Required Field