Nie všetko je len o digitálnom lifestyle

Rozhodol som sa, že bude vhodné ak sem tam a tam a sem zverejním nejaký krátky článoček, či obrázok s komentárom, ktorého nosná myšlienka je práve z bežného života digitálneho nomáda. Lepšie povedané, nie všetko je len o digitálnom svete a životnom štýle. Áno, milujem digitálny lifestyle, no predovšetkým mi to slúži k tomu, aby som si mohol zjednodušiť život a robiť  ho tak pestrejším, zábavným a dobrodružným.

Dnes sa s vami chcem podeliť o moje „čistenie si hlavy“ od všetkého, kde pri tejto aktivitke som si miestami siahal na dno síl, čo mi po dosiahnutí cieľa len pomohlo k prežívaniu intenzívnejších emócií a uvedomenia si toho kto som, čo robím a prečo to robím.

V tejto presýtenej dobe rôznymi digitálnymi vymoženosťami si treba pravidelne určovať čas pre seba a pre „refresh mysle“. Myseľ a myslenie je práve v týchto „nič nestíham“ časoch nesmierne dôležité. A aby ste vedeli držať zameranie , či kocentráciu v práci , projektoch, či škole, je ba priam nutné vedieť svoje telo a myseľ priviesť k refreshu.

image

Spôsobov je mnoho, ja som si vybral cykloturistiku, kde si stále určím výzvu a snažím sa ju splniť ako najviac to ide. Je na vás, čo si vyberiete vy, no určite si vyberajte spomedzi dáákych športov, ktoré sú pre vás výzvou a ktoré ste niekedy dávnejšie chceli už skúsiť. Okrem psychickej stimulácie po spomení aktivity , stimilujete aj váš fyzický stav, čiže budete sa cítiť fit, šťastne a budete prekvitať energiou (aj keď na druhý deň, po dostavení svalovice budete mať asi iný názor – no to patrí k tomu).

image
Ak v tomto článku nájdete nejaké chybičky krásy, berte prosím ohľad na to, že to píšem z iPhonu a ide mi o aktuálne podelenie sa s vami o moje myšlienky – opäť si idem copywrite freestyle (voľný štýl písania, tak ako idú myšlienky.) Ďakujem za vašu zhovievavosť 😉

Nie všetko je len o digitálnom lifestyle
Hodnotenie článku
About The Author

Lukáš Franko

Kreatívec s kopou nápadov v hlave, ktorý kreslí myšlienkové mapy. Pomáha ľuďom premeniť ich nápad na projekt a podnikanie. Navrhuje, vizualizuje a realizuje mapu digitálnych stratégií zameraných na sociálne média. Jeho poslaním je inšpirovať druhých, aby robili to, čo ich baví, boli sami sebou a nechali si za to platiť.

Leave A Response

* Denotes Required Field