Krásy Slovenska trošku inak

Či sa ti už život na Slovensku páči alebo nie, jednu vec musíš uznať. Krajinu samotnú Slováci vychytali.

Slovensko má určite čo ponúknuť. Má zachované hrady, bohatú históriu, hory, plesá a mnoho iných miest, kde si človek skutočne môže odpočinúť od každodenného zhonu a povinností.

Jednou z chýb je však slabá propagácia, na ktorú srdce Európy trpí. Preto je na jednotlivcoch, aby našu krajinku zviditeľnili na vlastnú zodpovednosť.

Jedným z nich je aj Matúš Lašan, ktorý, ako píše na svojom webe, je tvorca fotografií a videí, ktoré zobrazujú krásy Slovenska doposiaľ nevídaným spôsobom.

Preto, ak máš aspoň pár minút, určite navštív aj jeho stránku a podpor jeho tvorbu.

Somewhere in Slovakia je vyvrcholením mojej tvorby o Slovenskej krajine. Trvalo mi tri roky, kým som dal dokopy tie najlepšie zábery. Natáčanie tejto série bolo pre mňa jedno z najlepších období môjho života. Cestovanie, prespávanie v stane alebo aute, spoznávanie nových ľudí ale aj ťažké túry, nekonečné stúpania, silný vietor aj zima ma sprevádzali na mojej ceste a pripravili mi nezabudnuteľné zážitky počas tohto obdobia. Ďakujem všetkým, ktorý mi pomohli a verím, že video sa bude páčiť nielen im ale aj všetkým ostatným.

Krásy Slovenska trošku inak
Hodnotenie článku
About The Author

Viktor Šmidák

Mladý chalan, ktorý popri škole stíha všetko, okrem školy. Baví ma presadzovanie samého seba či už v tíme alebo v úlohe jednotlivca. Rád si o sebe myslím, že som trošku iný ako ostatní, čo by som rád dokázal, nebyť mojej lenivosti a silne vyvinutej slabej vôle. Moja záľuba v písaní pramení z viery, že si druhá strana rada vypočuje môj názor.

Leave A Response

* Denotes Required Field